Ücretsiz SEO Analizi

Ü

Hemen Ücretsiz SEO Analizi ile web siten hakkında bilgi sahibi ol ve dijital pazarlama yol haritanı çıkarırken sana yardımcı olsun. Hepimiz internet üzerinde müşteri sayımızı arttırmak ve karlılık oranımızı daha yukarılara taşımak isteriz. Bunun için tamamen Ücretsiz SEO Analizi çalışmasına sahip olmalısın.

  BireyselKurumsal
  ÜcretsizÜcretli

  *Ücretsiz analizlerde sektör anahtar kelime analizi, LSI ve alternatif anahtar kelimeler ve aylık aranma hacimleri, rakip analizi, hit, backlink, sosyal medya analizleri dahil değildir.

  Ücretli analiz seçeneğini seçtiyseniz en kısa sürede tarafınıza ulaşım sağlanacaktır.

  Ücretsiz SEO analizi yaptırmak için nedenlere ihtiyacınız olduğunu mu düşünüyorsunuz? Size bu konuda yardımcı olmak isterim.

  Ücretsiz SEO Analizi ama neden ücretsiz?

  Arama motorlarının gücü ülkemizde çok yeni anlaşılmaya başlandı ve anlaşıldıktan hemen sonra standart Türk mantığı çalışmaya başlayarak “black hat” dediğimiz yöntemler ile insanlar hizmet sunmaya ve geçici olarak yerler elde etmeye başladılar. Ancak bu üst sıralarda “black hat” yöntemler ile listelenmek tamamen geçiciydi çünkü işin içinde olmaması gereken doğal (organik) olmayan işlemler ile Google kandırılmaya başlandı ve geçici bir saltanat sürüldü SEO Danışmanı olarak nitelendirilen tacirler site sahiplerinden paralarını alıp ortadan kayboldu ancak Google kandırıldığını fark ettiğinde sitelere çok büyük cezalar vererek indexlerini sildi, sandbox cezası uyguladı ve domainler kelimenin tam anlamı ile çöp haline geldi. İşini internet üzerinde yürütmek isteyen insanların SEO anlamında neye nasıl bakılmalı ve yaklaşılmalı, SEO’ nun tam olarak mantığının ne olduğunu anlamaları için ücretsiz SEO analizi hizmetini vermekteyim.

  Ücretli ve Ücretsiz SEO Analizi Farkları

  Öncelikle ücretsiz SEO analizinin tamamen yüzeysel bilgilendirme amaçlı olarak yapıldığı ve site sahiplerinin SEO mantığını anlamaları amacı ile hazırlamakta olduğumu tekrar belirtmemde fayda var. Her ne kadar ücretsiz SEO analizi olarak adlandırılmış olsa da aslında bu SEO analizi de minimum 2 günlük bir emek isteyen bir işlem. Tamamen manual olarak yapılmakta, mevcut tecrübelerimden edinmiş olduğum anekdotlara göre hazırlanmaktadır. Şu an ücretsiz SEO analizi raporunda 100 civarında anekdot manual olarak tek tek kontrol edilmekte, yorumlanmakta ve rapora geçirilmektedir. Ücretli SEO Analizi ise sizden analytics, sosyal medya hesaplarınızın yetkilerini istemektedir ve yönetici hesabı ile analizler daha derinlemesine yapılmaktadır. Kullanmakta olduğum SEO araçları ile anahtar kelimelerinize yeni anahtar kelimeler kazandırmak, rekabetin düşük ancak geri dönüşlerin çok daha kaliteli ve yüksek olduğu anahtar kelimeler seçmeniz konusunda sizlere fazlaca opsiyonlu anahtar kelime raporu vermekteyim. Rakiplerinizi analiz edip kullanmakta olduğu anahtar kelimeler, aldıkları backlinkler, pazarlama ve yeniden pazarlama alanında kullanmakta oldukları aksiyon planlarını sizlere sunuyorum ayrıca aksiyon planınızı, anahtar kelimelerinizi ve backlink çalışmalarınızı rakiplerinizden daha stabil ve daha fazla geri dönüş alma odaklı olarak hazırlıyorum. Bu nedenle Ücretsiz SEO Analizi ile Ücretli SEO Analizi arasında kesin çizgilerle fark edilebilir farklar olmakta.

  Ücretsiz SEO Analizi Ne Kadar Sürede Tamamlanır?

  Bu sorunun tam cevabını verebilmek için analizi otonom (android) haline getirmiş olmalıydım ki bu analizin otonom olarak yapılması sitenize zarar verecektir. Bunun yerine tüm Ücretli ve ya Ücretsiz SEO Analizi manual olarak tarafımca yapılmakta. Elimizdeki mevcut iş durumu, sitenizin sektörünün gücü ve sitenizin daha önce optimizasyon işlemi adına herhangi bir hizmet alıp almadığı süre konusunu doğrudan etkileyen faktörlerdir. Ancak yine de bir süre vermek gerekirse 7 ile 10 iş günü içerisinde Ücretsiz SEO Analizi tamamlanacak ve belirtmiş olduğunuz email adresine raporunuz PDF olarak gönderilecektir. Ücretli SEO Analizi 2 iş günü içerisinde tamamlanmakta ve belirtilen email adresine PDF formatında gönderilmekte, SMS bilgi sistemi ile belirtmiş olduğunuz telefonunuza SMS ile raporunuzun güncel durumu hakkında bilgilendirme yapılacaktır.

  Ücresiz SEO Analizi Hangi Bilgileri İçerir?

  Ücretsiz SEO Analizi sitenizin onpage ve offpage analiz bilgilerini içermektedir. Bu bilgiler arasında;

  • Domain geçmişi,
  • İçerik uzunluğu,
  • Kopya içerik tespiti,
  • Görsel optimizasyonu,
  • Site içive ve dışı link yapısı,
  • Mevcut anahtar kelime için organik hit oranı,
  • İçerik değeri ve kavranabilme oranı,
  • Site kullanılabilirliği,
  • Bağlayan alan yetkisi,
  • Yönlendirmeler gibi yüze yakın anekdot üzerinde değerlendirme ve bu değerlendirmelerin sonuçlarını bulabileceksiniz. Bu bilgiler doğrultusunda şayet kendinizin karşılayabileceğini düşündüğünüz işlemler ise kendiniz yapmaya çalışacak ya da bu işi Uzman SEO Danışmanı bünyesinde hizmet alımı olarak gerçekleştireceksiniz.
  Ücretsiz SEO Analizi Gerekli mi?

  Ücretli ve ya Ücretsiz SEO Analizi her website sahibinin internet aramaları ile mevcut müşteri portföyüne yeni müşteriler eklemek ve karlılık oranını arttırmak, marka olma ve marka bilinirliğini arttırma yolunda önemli bir atma açısında en gerekli hizmetlerden biridir. SEO aslında bir digital marketing parçasıdır. Bir ürünün üretilme maliyeti çok küçük olabilir ancak bu ürünün son müşteriye, bayi ağına ulaştırmak ve tanıştırmak çok maliyetli ve uzun soluklu bir iştir. Marketlerden 1 Türk Lirası gibi küçük bir bedelle aldığımız herhangi bir marka çikolata için reklam filmleri, broşürler, kampanyalar, billboardlar, internet reklamları, radyo reklamları verildiğini unutmayın bu pazarlamadır ve en çok harcamalar her zaman pazarlama kanalında yapılır. Ücretsiz SEO Analizi size internet üzerinde pazarlama yapmanın incelikleri hakkında bilgi vermek ve digital marketing çalışmalarınızı buna göre yönlendirmeniz için sadece sizin siteniz için hazırlanmış bir anahtardır. Bu anahtarı isterseniz doğru kapıya takarak işlerinizi kaliteli ve karlı hale getirebilirsiniz isterseniz sadece bir anahtar sahibi olmuş olur ve diğer anahtarlarınızın yanına önemsizce koyarsınız. Ücretsiz SEO Analizi ile web sitesi oluşturmanın değil pazarlamanın ve doğru kullanıcıya ulaşmanın yolu nereden ve hangi arama motoru standartlarından geçtiğini öğreneceksiniz.

  ücretsiz seo analizi
  ücretsiz seo analizi yaptır